+48 728 40 50 78 info@kikoplus.pl ul. Piłsudskiego 19, Ruszowice, 67-210 Głogów

NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA KLUBU

ZASADY FUNKCJONOWANIA KLUBU KIKO +
Drodzy Klubowicze,

po dokonaniu prawnej analizy Rozporządzenia podjęliśmy decyzję o dostosowaniu zakresu usług klubu Kiko+ do wyjątku określonego w par. 6 ust. 1 punkt 2) b) obowiązującego Rozporządzenia Rady Ministrów w wersji z dnia 16 października 2020 r. (DZ. U. 2020, POZ. 1829) wraz ze zmienionym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r. (DZ. U. 2020, POZ. 1871).
W związku z tym klub Kiko+ od poniedziałku 02.11.2020 godz. 7:00 będą wyłącznie dostępne dla osób uprawiających aktywność fizyczną w ramach zorganizowanych przez naszą kadrę zajęć sportowych wedle określonych zasad i grafików.
Poniżej zamieszczamy Wam nowe zasady funkcjonowania klubu Kiko+:
1. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w formie zorganizowanych zajęć sportowych pod nadzorem trenera/ instruktora.
2. Klub został podzielony na strefy gdzie odbywają się zajęcia grupowe z trenerem / instruktorem.
3. Wyróżniamy następujące strefy:
– strefa zajęć cardio
– strefa zajęć funkcjonalnych / cross
– strefa zajęć z użyciem wolnych ciężarów
– strefa zajęć treningu obwodowego
– dwie sale zajęć grupowych
4. W strefach: CARDIO / TRENINGU OBWODOWEGO / WOLNYCH CIĘŻARÓW – dostępne będą 2- 3 programy zajęć do wyboru, które zostały stworzone przez naszych wykwalifikowanych trenerów.
5. Przed uczestnictwem w danych zajęciach (dotyczy to wszystkich stref i sal) konieczna jest rezerwacja w recepcji pod nr tel. 728 405 078 lub online [LINK DO ZAPISÓW – KLIKNIJ TUTAJ]. Wybierz daną strefę treningu i zarezerwuj interesujące Cię zajęcia sportowe.
6. Sportowe zajęcia grupowe z trenerem w strefach będą startowały w interwałach 15 minutowych. Jedna sesja treningowa trwa 1 godz. 45 min, po niej następuję 15 min przerwy technicznej.
Link do podziału zajęć sportowych wszystkich stref [poza salami fitness]
znajduje się poniżej:
https://linkd.pl/d9mk
7. Strefy zajęć sportowych wytyczone zostały taśmami. Przy wejściu do strefy znajdziecie grafik zajęć. Trening realizujemy w jednej strefie treningowej, nie przemieszczamy się między strefami.
8. Zajęcia sportowe na salach odbywają się bez zmian zgodnie z grafikiem, niezmiennie obowiązują na nie zapisy. [LINK DO ZAPISÓW – KLIKNIJ TUTAJ]
9. Na terenie klubu KIKO+ obowiązuje limit: 1 osoba na 10 m2 oraz dotychczasowy reżim sanitarny. Obowiązuje zmiana obuwia, ćwiczymy z ręcznikiem (ręcznik kładziemy na matę, siedzisko, ławeczki), dezynfekujemy sprzęt po użyciu. W częściach wspólnych obowiązuje zakrywanie nosa i ust – również w korytarzach prowadzących do stref treningowych! Maseczki / przyłbice ściągamy tylko na czas uczestnictwa w zajęciach sportowych. Osoby, które są zwolnione z tego obowiązku przed wejściem do klubu mają obowiązek okazać w recepcji stosowne zaświadczenie.