+48 728 40 50 78 info@kikoplus.pl ul. Piłsudskiego 19, Ruszowice, 67-210 Głogów

Szanowni Klubowicze oraz wszyscy stęsknieni Fani aktywności fizycznej!
Cały czas trwa proces wyrabiania licencji PZPL oraz innych związków sportowych, których członkowie mogą korzystać z klubów fitness.

Wszystkich mających wątpliwości czy obowiązujące rozporządzenie uniemożliwia korzystanie z klubów fitness przez członków PZPL zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem ministerstwa z dnia 07-04-2021, które dotychczas nie uległo zmianie, dotyczącym organizacji współzawodnictwa, zajęć i wydarzeń sportowych: https://polskafederacjafitness.pl/…/Zrzut-ekranu-2021…
Korespondencja jednoznacznie wskazuje, że członkowie PZPL mogą korzystać z klubów fitness w ramach organizowanych zajęć sportowych czy współzawodnictwa sportowego.

Z powodu wydłużenia czasu przygotowania przez PZPL licencji wymaganych w rozporządzeniu, otwarcie Centrum Sportowego KIKO+ nastąpi z opóźnieniem. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o ostatnie chwile cierpliwości.

Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby działalność naszego Klubu po otwarciu przebiegała bez zakłóceń. Aby nie było żadnych wątpliwości co do legalności jego funkcjonowania w przypadku kontroli służb takich jak SANEPID czy Policja. Staramy się aby nasz Klub był miejscem relaksu i doborowej atmosfery oraz by umożliwiał wykonywanie aktywności fizycznej bez jakichkolwiek przeszkód.

Wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów w naszym Klubie nadal serdecznie zapraszamy. Zachęcamy do zapisów do poszczególnych polskich związków sportowych, aby móc korzystać z naszego obiektu, zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem.

Jeszcze raz serdecznie prosimy o zrozumienie i cierpliwość.
Robimy co tylko się da, aby Klub mógł wystartować możliwie jak najszybciej.