O KIKO+

KIKO+ CENTRUM SPORTOWE

To Twoje miejsce aktywnego wypoczynku dla całej rodziny!

KAŻDA ZMIANA ZACZYNA SIĘ OD PIERWSZEGO KROKU – u nas pierwszy krok jest w naszym fitbarze!
Nasz klub łączy zdrowe jedzenie z aktywnością fizyczną. Wierzymy w to, że zdrowe jedzenie i trening, który z naszą pomocą zrealizujesz, wskaże Ci drogę do lepszej wersji siebie!

Może zastanawiasz się co to jest KIKO+?

KIKO TO TWÓJ PRZYJACIEL, który będzie Ci towarzyszył w klubie, wspierał, rozśmieszał, po prostu…będzie. KIKO+ to klub, który będzie właśnie takim przyjacielem, który Cię wspiera, pomaga i dba o Twoją motywację.

KIKO+ To Twoje rodzinne centrum aktywności w sercu Głogowa!

Zobacz galerię

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

W KIKO+ znajdziesz aktywności, które sprawią Ci radość i pozwolą realizować Twoje cele treningowe,
spędzisz aktywnie czas ćwicząc lub odpoczniesz w saunie, zjesz i wypijesz coś pysznego
i zdrowego w naszym KIKO FITBARZE.

KIKO + to same plusy: KIKO+ jest nowoczesnym klubem sportowym dla całej rodziny, gdzie na powierzchni 1800 m2 znajdują się profesjonalnie przygotowane różnorodne strefy aktywności, w tym: dwie sale do zajęć grupowych, duża siłownia z różnorodnymi strefami, strefa zdrowego kręgosłupa, strefa treningu funkcjonalnego i cross, strefa treningów indywidualnych, szatnie z odrębnymi saunami fińskimi, sala dla dzieci z opiekunką, fitbar ze zdrowymi przekąskami, a nawet pokój rodzica z małym dzieckiem. W naszym klubie poćwiczysz kiedy Twoje dzieci są pod opieką lub spędzają czas na ulubionych zajęciach.

Godziny otwarcia zostały dostosowane tak, by każdego dnia tygodnia nasi klubowicze mogli pogodzić pracę z treningiem i relaksem! Od poniedziałku do piątku czekamy na Ciebie od 7:00 do 23:00, a w soboty od 9:00 do 21:00, niedziele od 10:00 do 20:00.

Każdy klubowicz, bez względu na okres członkostwa, może korzystać ze wszystkich stref aktywności: siłowni, różnorodnych zajęć grupowych typu fitness, funkcjonalnych czy relaksujących, a także opieki dla dzieci oraz sauny bez ograniczeń!​

Zobacz wszystkie strefy